PAŞA’DAN İKİ TRANSFER

Muratpaşa Belediyespor, Hırvatistan Milli takım oyuncusu Maja Koznjak ile Belarus Milli takım oyuncusu Nataliya Kotsina’yı renklerine bağladı

Uysal’ı ziyaret ettiler

Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nde şampiyonluğu hedefleyen Muratpaşa Belediyespor, iki oyuncu transfer etti. Hırvatistan Milli takımının 29 yaşındaki oyuncusu Maja Koznjak ile Belarus Milli takımın 24 yaşındaki oyuncusu Nataliya Kotsina’yı Antalya’ya getiren Muratpaşa Belediyespor, sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı. Paşa’nın yeni transferleri Hentbol Şube Sorumlusu Özgür Karagöz ve Antrenör Birol Ünsal’la birlikte Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı makamında ziyaret etti.

Başarılar diledi

Hırvatistan HC Lokomotiva Zagreb takımının orta sol oyun kurucusu Maja Koznjak ile Belarus Gorodnichanka takımının sol kanat oyuncusu Nataliya Kotsina’yı renklerine bağlayan Muratpaşa Belediyespor kadrosunu güçlendirdi. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, yeni transferlere başarılar diledi. Antrenör Birol Ünsal, “Takımımıza iki milli oyuncuyu transfer ettik. Her ikisi de Şampiyonlar Ligi tecrübeleri var. Takımımıza katkı sağlayacaklarına inanıyorum” diye konuştu.