MURATPAŞA’DA ŞAMPİYONLAR GEÇİDİ

MURATPAŞA'DA ŞAMPİYONLAR GEÇİDİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın her Çarşamba yaptığı randevusuz görüşme adeta şampiyonlar geçidine sahne oldu. Başkan Uysal; Türkiye finallerinde Antalya’yı temsil edecek olan Muratpaşa Belediyespor U18 Basketbol Takımı ve ülkemizi Dünya Okul Sporları Futsal Şampiyonasında temsil edecek Türkiye Şampiyonu Atatürk Anadolu Lisesi Futsal Takımı’nı ağırladı

 

Başkan Uysal’ın “Görüşülebilir olmak ve görüşülebilir kalmak en önemli ilkemizdir” diyerek her Çarşamba gerçekleştirdiği randevusuz görüşme saatleri için bu haftada saat 08.15’i gösterdiğinde Turunç Masa’da başladı.  

 

Başkan Uysal’ın bu haftaki konukları arasında Antalya U18 Genç Erkekler Basketbol Ligi’nin şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası’nda Antalya’yı temsil etmeye hak kazanan Muratpaşa Belediyespor U18 Erkek Basketbol takımı ile Türkiye Şampiyonu olarak ülkemizi İsrail’de düzenlenecek olan Dünya Okul Sporları Futsal Şampiyonası’nda temsil edecek olan Atatürk Anadolu Lisesi Futsal Takımı da vardı. Şampiyon sporcular başarılarını Başkan Uysal’la paylaştı.

 

Antalya şampiyonları

Randevusuz görüşme gününde 81 komşusu ile Muratpaşa’yı konuşan Başkan Uysal; Antalya U18 Genç Erkekler Basketbol Ligi’nin şampiyonu olan Muratpaşa Belediyespor U18 Erkek Basketbol takımını kutladı. Muratpaşa Belediyespor Başkanı Murat Şimşek, Basketbol Sorumlusu Özgür Taylant Budak, Yönetim Kurulu Üyesi Mimar Sinan Özkan, forma sponsoru Murat Gerdan, koç Ramazan Barut ve U18 Erkek Basketbol takımı oyuncularını başarılarından dolayı kutladı. Mart ayında yapılacak Türkiye Şampiyonası’nda genç basketbolculara başarı dileğinde bulunan Başkan Uysal; “Spor yapanların iş ve hayat disiplini çok yüksek oluyor. Muratpaşamız’da herkesin spor yapmasını istiyoruz. Türkiye Şampiyonası’nda, sizleri; desteklemeye gelmeyi planlıyoruz” dedi.