MELEKLER ALMANYA’DA

EHF Kupası Çeyrek final ilk maçında yarın (pazar) deplasmanda Alman ekibi Buxtehuder SV’yle oynayacak olan Muratpaşa Belediyespor Hamburg’a gitti

Havayoluyla gittiler

Avrupa Hentbol Federasyonu(EHF) Kupası çeyrek final ilk maçında yarın (Pazar) Alman ekibi Buxtehuder SV’yle oynayacak olan Muratpaşa Belediyespor, dün (Cuma) sabah havayoluyla Almanya’ya gitti. Yolculuk öncesinde oldukça heyecanlı oldukları gözlenen Paşa’nın melekleri, Hamburg Buxtehuder kasabasında kampa girdi. Karşılaşmanın oynanacağı spor salonunda ilk antrenmanını yapan Muratpaşa Belediyespor, bugün (Cumartesi) saat 16.00’da son antrenmanını yaparak maç saatini bekleyecek.

Gözler Muratpaşa’nın dört yıldızında

A Milli takım kalecisi olan Sevilay İmamoğlu Öcal, Belaruslu Nataliya Kotsina, Hırvat Maja Koznjak ve Ukraynalı Olga Laiuk Muratpaşa Belediyespor’un Almanya ekibi Buxtehuder SV karşısında en büyük kozu olacak. Antrenör Birol Ünsal, takımının moral motivasyonunun üst seviyede olduğunu belirterek, “Rakibimiz oldukça tecrübeli bir ekip. Çeyrek finalin ilk maçının deplasmanda olması bizim için avantaj. Karşılaşmadan istediğimiz sonuçla dönmemiz için rakibimiz karşısında iyi mücadele etmemiz gerekiyor” diye konuştu.